.

Official website of Wycombe and South Bucks Minor Football League

Home
Cups
Tables
Fixtures
Results
Fairplay
Teams
Players Wanted
Sign in
Rules
Links
Honours
Privacy


Copyright (c) 2005-2020 Wycombe and South Bucks Minor Football League

Sponsored by Enterprise Trophies and Engraving

Summer tournaments and festivals


Recent League Directory changes

Sign in for full details

Team Manager for Beaconsfield Town FC U16 Div 1

Team Manager for Ruislip Rangers Clarets U17 Div 1

Team Manager for Ruislip Rangers Blues U14 Div 2

Team fixture official for Ruislip Rangers Blues U14 Div 2

Team Manager for Slough Town Juniors FC Stags U15 Div 2

Team fixture official for Slough Town Juniors FC Stags U15 Div 2

Ruislip Rangers FC Club Welfare Officer

Burnham Juniors Chairman

Burnham Juniors Club Welfare Officer

Burnham Juniors Secretary

Burnham Juniors


No Extra Time will be given for cup games. Where scores are drawn at full time the result will go straight to penalties. This will bring certainty to pitch bookings as there will be no extra time.

Team grounds and colours


League and Cup matches at the weekend

Scheduled games for Under 12


2nd Oct 2022 Gerrards Cross & Fulmer Youth U12 v Chinnor Youth (U12 League Cup)
2nd Oct 2022 Marlow Utd U12 v St Johns (U12 League Cup)
2nd Oct 2022 Ruislip Rangers Reds v Chalfont Saints Jaguars (U12 Division 1 game)

Scheduled games for Under 13


2nd Oct 2022 Bisham FC Blues v Ruislip Rangers Reds (U13 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Chalfont Saints Rhinos v Windsor FC Youth Ospreys Utd (U13 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Wycombe Town AC v Slough Town Juniors (U13 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Beaconsfield Town FC v Ruislip Rangers Whites (U13 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth Blue v Bourne End Junior Sports Club Jedi (U13 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Chalfont Saints Lions v Chesham Utd Youth FC Clarets (U13 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Gerrards Cross & Fulmer Eagles v Tring Tornadoes Jets (U13 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Burnham Junior Lynx Blue v Cookham Dean Dynamos (U13 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Chinnor Youth Eagles v Wendover Juniors (U13 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Singh Sabha v Wycombe Town Inter (U13 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth White v Crendon Corinthians (U13 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Chesham Utd Youth FC Generals v Delaford Colts FC (U13 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Tring Tornadoes Bears v St Johns (U13 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Elmhurst FC v AFC Lightning (U13 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Prestwood Colts v Chinnor Youth Kites (U13 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Seer Green Utd v Wycombe Town Juve (U13 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Utd Juniors v Beaconsfield Town Youth (U13 Division 6 game)
2nd Oct 2022 Downley Dynamos Juniors Greens v Marlow Utd (U13 Division 6 game)
2nd Oct 2022 Risborough Rangers v Ruislip Rangers Blues (U13 Division 6 game)
2nd Oct 2022 Bourne End Junior Sports Club Avengers v Holmer Green Minors Colts (U13 Division 7 game)
2nd Oct 2022 Thame Utd Black v Chesham Athletic FC Panthers (U13 Division 7 game)
2nd Oct 2022 Totteridge FC v Flackwell Heath Minors Scorpions (U13 Division 7 game)
2nd Oct 2022 Wendover Juniors Youth v Tring Tornadoes Chargers (U13 Division 7 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Utd Juniors Colts v Naphill FC (U13 Division 8 game)
2nd Oct 2022 Burnham Junior Lynx White v Penn & Tylers Green FC Rangers (U13 Division 8 game)
2nd Oct 2022 Risborough Rangers Colts v Maidenhead Utd Juniors Thunder (U13 Division 8 game)
2nd Oct 2022 Tring Tornadoes Vikings v FC Cippenham Tigers (U13 Division 8 game)

Scheduled games for Under 14


2nd Oct 2022 Aylesbury Vale Dynamos v Haddenham Youth Rangers (U14 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Beaconsfield Town FC v Ruislip Rangers Reds (U14 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Beaconsfield Town Youth Hawks v Flackwell Heath Minors (U14 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth Green v Ruislip Rangers Blues (U14 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Tring Tornadoes Titans v AFC Lightning (U14 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Vale Dynamos Youth v Risborough Rangers Colts (U14 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Bovingdon Youth v Gerrards Cross & Fulmer (U14 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Crendon Corinthians Youth v Aylesbury Utd Juniors Youth (U14 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Flackwell Heath Scorpions v Maidenhead Utd Juniors Stripes (U14 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Totteridge FC v Chalfont Saints Utd (U14 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Beaconsfield Town Youth Red Kites v Delaford Colts FC (U14 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Marlow Town v Chinnor Youth Kestrels (U14 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Thame Utd v Chesham Utd Youth (U14 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Wendover Juniors Youth v Ruislip Rangers Greens (U14 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth Yellow v Tring Tornadoes Trojans (U14 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Downley Dynamos Juniors Greens v Penn & Tylers Green FC Rangers (U14 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Maidenhead Utd Juniors Bullets-Green v Aylesbury Utd Juniors Colts (U14 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Marlow Royals v Haddenham Youth FC Colts (U14 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Risborough Rangers Youth v FC Holyport Warriors (U14 Division 5 game)

Scheduled games for Under 15


2nd Oct 2022 Beaconsfield Town Youth v Ruislip Rangers Clarets (U15 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Chalfont & Gerrards Cross Saints v Beaconsfield Town FC (U15 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Flackwell Heath Minors v Slough Town Juniors FC Stags (U15 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Westwood Park Utd v KS Gryf Juniors (U15 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Redkore FC v Harefield United Youth (U15 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Ruislip Rangers Blues v Aylesbury Vale Dynamos Youth (U15 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Utd Juniors v FC Holyport Harriers (U15 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Vale Dynamos Colts v Prestwood Colts (U15 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Burnham Junior Jaguar White v Haddenham Youth (U15 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Holmer Green Minors Colts v Wendover Juniors (U15 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Naphill FC v Chesham Athletic FC Colts (U15 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Penn & Tylers Green FC Rangers v Marlow Town (U15 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Risborough Rangers Colts v Tring Tornadoes Hawks (U15 Division 5 game)

Scheduled games for Under 16


2nd Oct 2022 Aylesbury Vale Dynamos v Wendover Juniors (U16 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Ruislip Rangers Reds v Hughenden Valley (U16 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Delaford Colts FC v Harefield United Youth White (U16 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Flackwell Heath Minors v Marlow Royals (U16 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Harefield United Youth v Langley FC Youth (U16 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Vale Dynamos Youth v FC Cippenham Wolves (U16 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Burnham Junior Leopards White v Thame Utd (U16 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Chesham Utd Youth Blues v Burnham Junior Leopards Blue (U16 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Gerrards Cross & Fulmer v Chalfont Saints (U16 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Ruislip Rangers Blue v Penn & Tylers Green FC Rangers (U16 Division 3 game)
2nd Oct 2022 AFC Lightning Bolts v Chesham Utd Youth Titans (U16 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Marlow Town v Wendover Juniors Youth (U16 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Naphill FC v Seer Green Utd (U16 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Singh Sabha v Aston Clinton Colts JFC Racers (U16 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Wycombe Saints v Totteridge FC (U16 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Hughenden Hawks v Wendover Juniors Rangers (U16 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Hughenden Ospreys v Radnage Raiders Spartans (U16 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Thame Utd Black v Aston Clinton Colts JFC Chasers (U16 Division 5 game)
2nd Oct 2022 Thame Utd Red v Aylesbury Utd Juniors Colts (U16 Division 5 game)

Scheduled games for Under 17


2nd Oct 2022 Chalfont Saints Blue v Aylesbury Vale Dynamos (U17 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Ruislip Rangers Clarets v Ruislip Rangers Reds (U17 Division 1 game)
2nd Oct 2022 FC Cippenham Bulldogs v Shiplake Allstars (U17 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Tring Athletic v Singh Sabha (U17 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Aylesbury Utd Juniors v Chesham Utd Youth (U17 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Burnham Junior Pumas Blue v Haddenham Youth (U17 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Crendon Corinthians Youth v Golden Eagles FC (U17 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Gerrards Cross & Fulmer v Wycombe Saints (U17 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Flackwell Heath Minors Scorpions v Chalfont Saints Greens (U17 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Westwood Park FC Greens v Marlow Town (U17 Division 4 game)
2nd Oct 2022 Widmer End Wanderers v Widmer End Utd Blues (U17 Division 4 game)

Scheduled games for Under 18


2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth Blue v Widmer End Wanderers (U18 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Chalfont Saints Hawks v Ruislip Rangers Blue (U18 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Harefield United Youth Black v Chesham Utd Youth (U18 Division 1 game)
2nd Oct 2022 Haddenham Youth v Beaconsfield Town Youth (U18 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Naphill v Aylesbury Utd Juniors (U18 Division 2 game)
2nd Oct 2022 Berkhamsted Raiders Youth White v Hughenden Hawks (U18 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Marlow FC Juniors v Beaconsfield Town Youth Colts (U18 Division 3 game)
2nd Oct 2022 Risborough Rangers Colts v Tring Tornadoes Hawks (U18 Division 3 game)

Copyright (c) 2022 Wycombe and South Bucks Minor Football League

Sponsored by Enterprise Trophies and Engraving