.

Official website of Wycombe and South Bucks Minor Football League

Home
Results
Cups
Tables
Fixtures
Rearrangements
Fairplay
Teams
Players Wanted
Sign in
Rules
Links
Honours
Search


Copyright (c) 2005-2017 Wycombe and South Bucks Minor Football League

2016/17 Fixture Rearrangements list 22

Published 25 January 2017


Club Secretaries should sign in to submit a Postponment notice to the League. Please note a postponing club should also inform the opponents of the postponement, regardless of how far in advance the notice is.

Venue New Date Previous Date
AFC Lightning
13(1) Thame Boys (Home) 26th Feb 22nd Jan
14(4) Flackwell Heath Minors (Home) 19th Feb 30th Oct
14(4) Aylesbury United Juniors (Away) 19th March 12th Feb
14(4) Aylesbury United Juniors (Home) 26th March 22nd Jan
16(3) Taplow United Youth (Home) 5th Feb 26th Feb
16(3) Penn & Tylers Green FC (Away) 19th Feb 5th March
AFC Lightning Bolts
13(4) Wendover Junior Colts (Home) 19th March 22nd Jan
Amersham Town
15(LCQF) Ruislip Ranges FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
15(1) Penn & Tylers Green FC (Home) Fri 12th May 21st May
15(1) Thame Boys (Away) 14th May 5th Feb
15(1) Ruislip Ranges FC (Home) 21st May 12th Feb
15(1) Holmer Green Minors (Home) Fri 26th May 14th May
Aylesbury FC
14(2) Hughenden Valley (Away) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Risborough Rangers (Home) 30th April 5th Feb
Aylesbury United Juniors
14(4) AFC Lightning (Home) 19th March 12th Feb
14(4) AFC Lightning (Away) 26th March 22nd Jan
15(2) Hughenden Valley (Home) 26th March 22nd Jan
Beaconsfield Town FC
13(4) Chalfont Saints Dynamos (Away) 7th May 22nd Jan
14(2) Penn & Tylers Green FC Rangers (Away) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Langley Hornets (Home) 26th March 5th Feb
15(2) Prestwood Colts (Away) 23rd April 2nd April
16(3) Penn & Tylers Green FC (Home) 5th Feb 19th Feb
16(3) Taplow United Youth (Away) 12th Feb 22nd Jan
Beaconsfield Town Athletic
14(4) Chalfont Saints (Home) 19th March 22nd Jan
Bedgrove Dynamos
12(9x9) Wendover Juniors (Home) 19th March 26th Feb
16(4) Haddenham Youth (Away) 5th Feb 19th Feb
16(4) Hughenden Valley (Home) 5th March 22nd Jan
16(4) Berkhamsted Raiders Blue (Away) 14th May 5th Feb
Bedgrove Dynamos Youth
13(5) Prestwood Hawks (Away) 7th May 22nd Jan
14(3) Marlow Youth (Home) 12th March 22nd Jan
16(3) Bucks Pumas (Home) 5th Feb 26th Feb
16(3) Penn & Tylers Green FC (Home) 26th Feb 5th Feb
16(3) Harefield United Whites (Home) 12th March 22nd Jan
Berkhamsted Raiders Blue
14(3) Marlow Youth (Home) 5th Feb 26th Feb
14(3) Chinnor Youth (Away) 26th Feb 23rd April
14(3) Thame Boys (Away) 12th March 5th Feb
14(3) Burnham Junior Cougars Green (Away) 19th March 22nd Jan
16(4) Naphill FC (Home) 5th Feb 19th March
16(LCQF) Bucks CC FC (Home) 26th Feb 22nd Jan
16(4) Risborough Rangers (Home) 19th March 12th Feb
16(4) Pitstone & Ivinghoe JFC (Away) 2nd April 26th Feb
16(4) Bedgrove Dynamos (Home) 14th May 5th Feb
Berkhamsted Raiders Purple
15(3) Chalfont Saints Lions (Away) 26th Feb 19th March
15(3) Naphill FC (Away) 19th March 22nd Jan
Bourne End JSC
14(5) Crendon Corinthians (Home) 23rd April 22nd Jan
15(1) Haddenham Youth (Away) 5th Feb 19th March
15(1) Burnham Junior Tigers White (Away) 23rd April 5th Feb
15(1) Penn & Tylers Green FC (Home) 7th May 22nd Jan
16(2) Delaford Colts (Home) 26th March 22nd Jan
Boyne Hill Lions
13(1) Holmer Green Minors (Away) 7th May 26th Feb
13(1) Holmer Green Minors (Away) 14th May 12th Feb
15(2) Crendon Corinthians (Home) 30th April 22nd Jan
Boyne Hill Tigers
14(5) Hughenden Hawks (Away) 23rd April 22nd Jan
Bucks CC FC
13(DHR4) Wycombe Saints FC (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Thame Youth (Away) 23rd April 12th Feb
13(2) Prestwood Colts (Home) 30th April 5th Feb
16(LCQF) Berkhamsted Raiders Blue (Away) 26th Feb 22nd Jan
16(1) Thame Boys (Away) 23rd April 5th Feb
16(1) Harefield United (Home) 30th April 26th Feb
Bucks Pumas
15(3) Chinnor Youth (Away) 2nd April 22nd Jan
15(3) Naphill FC (Home) 23rd April 19th Feb
16(3) Bedgrove Dynamos Youth (Away) 5th Feb 26th Feb
16(3) Penn & Tylers Green FC (Away) 12th March 22nd Jan
Burnham Junior Cougars Green
14(3) Thame Youth (Away) 26th Feb 12th Feb
14(3) Berkhamsted Raiders Blue (Home) 19th March 22nd Jan
14(3) Chinnor Youth (Home) 23rd April 5th Feb
Burnham Junior Cougars Reds
14(MKQF) Thame Boys (Away) 5th Feb 22nd Jan
Burnham Junior Lynx Reds
16(4) Haddenham Youth (Home) 19th March 12th Feb
Burnham Junior Tigers White
15(1) Thame Boys (Home) 5th Feb 5th March
15(1) Flackwell Heath Minors (Away) 5th March 22nd Jan
15(1) Bourne End JSC (Home) 23rd April 5th Feb
Chalfont Saints
14(4) Beaconsfield Town Athletic (Away) 19th March 22nd Jan
Chalfont Saints Dynamos
13(4) Beaconsfield Town FC (Home) 7th May 22nd Jan
Chalfont Saints Leopards
15(1) Penn & Tylers Green FC (Home) 5th Feb 23rd April
15(1) Thame Boys (Home) 5th March 22nd Jan
15(1) Haddenham Youth (Home) 23rd April 5th Feb
Chalfont Saints Lions
13(DHR4) Seer Green United (Home) 5th Feb 22nd Jan
15(3) Naphill FC (Away) 5th Feb 26th Feb
15(3) Berkhamsted Raiders Purple (Home) 26th Feb 19th March
15(3) FC Holyport (Home) 19th March 22nd Jan
Chalfont Saints Sharks
13(2) Seer Green United (Home) 30th April 12th Feb
Chalfont St Peter AFC
13(4) Marlow Town (Away) 2nd April 22nd Jan
15(2) George Green Juniors (Away) 7th May 22nd Jan
16(5) Flackwell Heath Scorpions (Home) Fri 12th May 22nd Jan
Chalfont Wasps
13(1) Risborough Rangers (Away) 5th Feb 12th March
13(1) Risborough Rangers (Home) 26th March 22nd Jan
13(1) Wendover Juniors (Away) 30th April 5th Feb
14(1) Slough Town Youth (Away) 30th April 22nd Jan
Chesham Athletic
13(3) Flackwell Heath Minors (Away) 7th May 22nd Jan
14(MKQF) Langley Hornets (Away) 5th Feb 22nd Jan
14(3) Marlow Youth (Away) 19th March 5th Feb
14(3) Thame Boys (Home) 2nd April 12th Feb
15(4) Downley Dynamos (Home) 5th Feb 22nd Jan
Chesham United Clarets
12(9x9) Penn & Tylers Green FC (Away) 12th March 12th Feb
16(5) Crendon Corinthians (Away) 26th March 22nd Jan
Chesham United Youth
13(5) Tring Tornadoes Tigers (Away) 30th April 22nd Jan
15(4) Marlow Town (Home) 12th March 22nd Jan
16(2) Prestwood Colts (Away) 26th March 22nd Jan
Chinnor Colts
13(5) Downley Dynamos Vikings (Home) 30th April 22nd Jan
Chinnor Youth
13(DHR4) Penn & Tylers Green FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
13(3) Flackwell Heath Minors (Home) 2nd April 12th Feb
13(3) Delaford Colts (Away) Fri 12th May 5th Feb
14(MKQF) Risborough Rangers (Home) 5th Feb 22nd Jan
14(3) Berkhamsted Raiders Blue (Home) 26th Feb 23rd April
14(3) Burnham Junior Cougars Green (Away) 23rd April 5th Feb
15(3) Naphill FC (Home) 26th Feb 5th March
15(3) Bucks Pumas (Home) 2nd April 22nd Jan
16(1) Windsor FC Youth Mudlarks Blues (Home) 30th April 22nd Jan
Crendon Corinthians
13(4) Wycombe Saints Colts (Away) 30th April 22nd Jan
14(5) Bourne End JSC (Away) 23rd April 22nd Jan
15(2) Boyne Hill Lions (Away) 30th April 22nd Jan
16(5) Chesham United Clarets (Home) 26th March 22nd Jan
Delaford Colts
13(3) Risborough Rangers United (Home) 23rd April 22nd Jan
13(3) Penn & Tylers Green FC (Away) Fri 5th May 12th Feb
13(3) Chinnor Youth (Home) Fri 12th May 5th Feb
16(2) Explorers FC (Away) 5th Feb 12th Feb
16(2) Prestwood Colts (Home) 26th Feb 5th Feb
16(2) Bourne End JSC (Away) 26th March 22nd Jan
Downley Dynamos
12(LCSF) Penn & Tylers Green FC (Away) 26th Feb 22nd Jan
13(DHR4) Prestwood Colts (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Wycombe Saints FC (Away) 2nd April 5th Feb
14(1) Westwood Park FC (Home) 30th April 22nd Jan
15(4) Chesham Athletic (Away) 5th Feb 22nd Jan
15(4) Marlow Town (Home) 26th Feb 12th Feb
Downley Dynamos Vikings
13(5) Chinnor Colts (Away) 30th April 22nd Jan
13(5) Risborough Rangers Colts (Away) 7th May 12th Feb
Explorers FC
16(2) Delaford Colts (Home) 5th Feb 12th Feb
16(2) Wendover Juniors (Away) 23rd April 22nd Jan
FC Holyport
15(3) Chalfont Saints Lions (Away) 19th March 22nd Jan
Flackwell Heath Minors
13(3) Chinnor Youth (Away) 2nd April 12th Feb
13(3) Chesham Athletic (Home) 7th May 22nd Jan
13(3) Hughenden Valley (Away) Fri 19th May 26th Feb
14(4) AFC Lightning (Away) 19th Feb 30th Oct
14(4) Risborough Hawks (Home) 23rd April 22nd Jan
14(4) Widmer End United (Away) 30th April 12th Feb
15(1) Holmer Green Minors (Away) 5th Feb 5th March
15(1) Burnham Junior Tigers White (Home) 5th March 22nd Jan
Flackwell Heath Scorpions
13(5) Risborough Rangers Colts (Home) Sat 18th Feb 19th Feb
13(5) Risborough Rangers Colts (Away) 23rd April 22nd Jan
16(5) Chalfont St Peter AFC (Away) Fri 12th May 22nd Jan
George Green Juniors
15(2) Hughenden Valley (Home) 30th April 12th Feb
15(2) Chalfont St Peter AFC (Home) 7th May 22nd Jan
Gerrards Cross & Fulmer
14(1) Wendover Juniors (Home) 2nd April 22nd Jan
14(1) Holmer Green Minors (Home) 14th May 5th Feb
15(5) Wendover Junior Colts (Away) 2nd April 22nd Jan
Haddenham Youth
13(3) Hughenden Valley (Away) Fri 26th May 22nd Jan
15(1) Bourne End JSC (Home) 5th Feb 19th March
15(1) Holmer Green Minors (Home) 12th Feb 22nd Jan
15(1) Chalfont Saints Leopards (Away) 23rd April 5th Feb
16(4) Bedgrove Dynamos (Home) 5th Feb 19th Feb
16(4) Risborough Rangers (Home) 19th Feb 22nd Jan
16(4) Burnham Junior Lynx Reds (Away) 19th March 12th Feb
Harefield United
13(DHR4) Risborough Rangers Youth (Home) 5th Feb 22nd Jan
13(3) Penn & Tylers Green FC (Home) Fri 19th May 5th Feb
14(4) Widmer End United (Home) 12th March 22nd Jan
16(1) Marlow Youth (Away) 12th March 2nd Oct
16(1) Windsor FC Youth Mudlarks Blues (Home) 26th March 12th Feb
16(1) Marlow Youth (Home) 2nd April 22nd Jan
16(1) Bucks CC FC (Away) 30th April 26th Feb
Harefield United Whites
16(3) Tring Tornadoes Red (Home) 5th Feb 26th Feb
16(3) Taplow United Youth (Home) 26th Feb 5th Feb
16(3) Bedgrove Dynamos Youth (Away) 12th March 22nd Jan
Harefield Youth Reds
14(MKQF) Ruislip Rangers FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Hughenden Valley (Away) 2nd April 5th Feb
Holmer Green Colts
15(5) Risborough Colts (Home) 5th March 22nd Jan
Holmer Green Minors
13(LCQF) Risborough Rangers (Away) 26th Feb 29th Jan
13(1) Boyne Hill Lions (Home) 7th May 26th Feb
13(1) Boyne Hill Lions (Home) 14th May 12th Feb
14(1) Wendover Juniors (Home) 7th May 12th Feb
14(1) Gerrards Cross & Fulmer (Away) 14th May 5th Feb
15(1) Flackwell Heath Minors (Home) 5th Feb 5th March
15(1) Haddenham Youth (Away) 12th Feb 22nd Jan
15(1) Ruislip Rangers FC (Home) 2nd April 5th Feb
15(1) Amersham Town (Away) Fri 26th May 14th May
16(1) Ruislip Rangers FC (Home) 19th March 26th Feb
Hughenden Hawks
14(5) Boyne Hill Tigers (Home) 23rd April 22nd Jan
Hughenden Valley
13(3) Flackwell Heath Minors (Home) Fri 19th May 26th Feb
13(3) Haddenham Youth (Home) Fri 26th May 22nd Jan
14(2) Penn & Tylers Green FC Rangers (Away) 12th March 12th Feb
14(2) Harefield Youth Reds (Home) 2nd April 5th Feb
14(2) Aylesbury FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
15(2) Aylesbury United Juniors (Away) 26th March 22nd Jan
15(2) George Green Juniors (Away) 30th April 12th Feb
16(4) Bedgrove Dynamos (Away) 5th March 22nd Jan
Langley Hornets
14(MKQF) Chesham Athletic (Home) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Beaconsfield Town FC (Away) 26th March 5th Feb
15(2) Prestwood Colts (Home) 2nd April 22nd Jan
Marlow Oaks
13(5) Thame Colts (Away) 2nd April 22nd Jan
Marlow Royals
13(4) Seer Green FC (Home) 30th April 22nd Jan
14(5) Risborough Colts (Home) 19th March 12th Feb
14(5) Penn & Tylers Green FC Colts (Home) 2nd April 22nd Jan
Marlow Town
13(4) Chalfont St Peter AFC (Home) 2nd April 22nd Jan
15(4) Downley Dynamos (Away) 26th Feb 12th Feb
15(4) Chesham United Youth (Away) 12th March 22nd Jan
Marlow Youth
14(3) Berkhamsted Raiders Blue (Away) 5th Feb 26th Feb
14(3) Bedgrove Dynamos Youth (Away) 12th March 22nd Jan
14(3) Chesham Athletic (Home) 19th March 5th Feb
16(1) Harefield United (Home) 12th March 2nd Oct
16(1) Windsor FC Youth Mudlarks Blues (Home) 19th March 27th Nov
16(1) Ruislip Rangers FC (Home) 26th March 29th Jan
16(1) Harefield United (Away) 2nd April 22nd Jan
Naphill FC
15(3) Chalfont Saints Lions (Home) 5th Feb 26th Feb
15(3) Chinnor Youth (Away) 26th Feb 5th March
15(3) Berkhamsted Raiders Purple (Home) 19th March 22nd Jan
15(3) Buck Pumas (Away) 23rd April 19thFeb
16(4) Berkhamsted Raiders Blue (Away) 5th Feb 19th March
16(4) Thame Youth (Away) 23rd April 22nd Jan
Penn & Tylers Green FC
12(LCSF) Downley Dynamos (Home) 26th Feb 22nd Jan
12(9x9) Wendover Juniors (Home) 5th March 19th Feb
12(9x9) Chesham United Clarets (Home) 12th March 12th Feb
12(9x9) Prestwood Colts (Away) 19th March 26th Feb
13(DHR4) Chinnor Youth (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(3) Delaford Colts (Home) Fri 5th May 12th Feb
13(3) Risborough Rangers United (Home) 7th May 19th Feb
13(3) Harefield United (Away) Fri 19th May 5th Feb
14(1) Taplow United Youth (Away) 7th May 22nd Jan
15(1) Chalfont Saints Leopards (Away) 5th Feb 23rd April
15(1) Amersham Town (Away) Fri 12th May 21st May
15(1) Bourne End JSC (Away) 7th May 22nd Jan
16(3) Beaconsfield Town FC (Away) 5th Feb 19th Feb
16(3) AFC Lightning (Home) 19th Feb 5th March
16(3) Bedgrove Dynamos Youth (Away) 26th Feb 5th Feb
16(3) Bucks Pumas (Home) 12th March 22nd Jan
Penn & Tylers Green FC Colts
14(5) Marlow Royals (Away) 2nd April 22nd Jan
Penn & Tylers Green FC Rangers
14(2) Beaconsfield Town FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Hughenden Valley (Home) 12th March 12th Feb
14(2) Ruislip Rangers FC (Away) 23rd April 5th Feb
Pitstone & Ivinghoe JFC
14(5) Widmer End Colts (Away) 19th March 22nd Jan
15(4) Seer Green United (Away) 19th Feb 12th Feb
16(4) Berkhamsted Raiders Blue (Home) 2nd April 26th Feb
Prestwood Colts
12(LCSF) Wendover Juniors (Home) 26th Feb 22nd Jan
12(9x9) Wendover Juniors (Away) 12th March 12th Feb
12(9x9) Penn & Tylers Green FC (Home) 19th March 26th Feb
13(DHR4) Downley Dynamos (Home) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Bucks CC FC (Away) 30th April 5th Feb
15(2) Langley Hornets (Away) 2nd April 22nd Jan
15(2) Beaconsfield Town FC (Home) 23rd April 2nd April
16(2) Wendover Juniors (Away) 5th Feb 26th Feb
16(2) Delaford Colts (Away) 26th Feb 5th Feb
16(2) Chesham United Youth (Home) 26th March 22nd Jan
Prestwood Hawks
13(5) Bedgrove Dynamos Youth (Home) 7th May 22nd Jan
Risborough Colts
14(5) Marlow Royals (Away) 19th March 12th Feb
15(5) Holmer Green Colts (Away) 5th March 22nd Jan
Risborough Hawks
14(4) Flackwell Heath Minors (Away) 23rd April 22nd Jan
Risborough Rangers
13(1) Chalfont Wasps (Home) 5th Feb 12th March
13(LCQF) Holmer Green Minors (Home) 26th Feb 29th Jan
13(1) Thame Boys (Home) 12th March 12th Feb
13(1) Chalfont Wasps (Away) 26th March 22nd Jan
14(MKQF) Chinnor Youth (Away) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Ruislip Rangers FC (Home) 2nd April 12th Feb
14(2) Aylesbury FC (Away) 30th April 5th Feb
16(4) Seer Green United (Away) 5th Feb 29th Jan
16(4) Haddenham Youth (Away) 19th Feb 22nd Jan
16(4) Berkhamsted Raiders Blue (Away) 19th March 12th Feb
Risborough Rangers Colts
13(5) Flackwell Heath Scorpions (Away) Sat 18th Feb 19th Feb
13(5) Flackwell Heath Scorpions (Home) 23rd April 22nd Jan
13(5) Downley Dynamos Vikings (Home) 7th May 12th Feb
Risborough Rangers United
13(3) Delaford Colts (Away) 23rd April 22nd Jan
13(3) Penn & Tylers Green FC (Away) 7th May 19th Feb
Risborough Rangers Youth
13(DHR4) Harefield United (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Seer Green United (Away) 23rd April 5th Feb
Ruislip Rangers FC
14(MKQF) Harefield Youth Reds (Away) 5th Feb 22nd Jan
14(2) Risborough Rangers (Away) 2nd April 12th Feb
14(2) Penn & Tylers Green FC Rangers (Home) 23rd April 5th Feb
15(LCQF) Amersham Town (Away) 5th Feb 22nd Jan
15(1) Holmer Green Minors (Away) 2nd April 5th Feb
15(1) Amersham Town (Away) 21st May 12th Feb
16(1) Thame Boys (Home) 5th March 22nd Jan
16(1) Holmer Green Minors (Away) 19th March 26th Feb
16(1) Marlow Youth (Away) 26th March 29th Jan
Ruislip Rangers Colts
15(4) Seer Green United (Home) 26th Feb 22nd Jan
Seer Green FC
13(4) Marlow Royals (Away) 30th April 22nd Jan
Seer Green United
13(DHR4) Chalfont Saints Lions (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Risborough Rangers Youth (Home) 23rd April 5th Feb
13(2) Chalfont Saints Sharks (Away) 30th April 12th Feb
15(4) Pitstone & Ivinghoe JFC (Home) 19th Feb 12th Feb
15(4) Ruislip Rangers Colts (Away) 26th Feb 22nd Jan
16(4) Risborough Rangers (Home) 5th Feb 29th Jan
Slough Town Youth
14(1) Chalfont Wasps (Home) 30th April 22nd Jan
St Johns FC
16(2) Wendover Juniors (Away) 7th May 29th Jan
Taplow United Youth
14(1) Penn & Tylers Green FC (Home) 7th May 22nd Jan
16(3) AFC Lightning (Away) 5th Feb 26th Feb
16(3) Beaconsfield Town FC (Home) 12th Feb 22nd Jan
16(3) Harefield United Whites (Away) 26th Feb 5th Feb
Thame Boys
13(1) AFC Lightning (Away) 26th Feb 22nd Jan
13(1) Risborough Rangers (Away) 12th March 12th Feb
14(MKQF) Burnham Junior Cougars Reds (Home) 5th Feb 22nd Jan
14(3) Berkhamsted Raiders Blue (Home) 12th March 5th Feb
14(3) Chesham Athletic (Away) 2nd April 12th Feb
15(1) Burnham Junior Tigers White (Away) 5th Feb 5th March
15(1) Chalfont Saints Leopards (Away) 5th March 22nd Jan
15(1) Amersham Town (Home) 14th May 5th Feb
16(1) Ruislip Rangers FC (Away) 5th March 22nd Jan
16(1) Bucks CC FC (Home) 23rd April 5th Feb
Thame Colts
13(5) Marlow Oaks (Home) 2nd April 22nd Jan
Thame Youth
13(DHR4) Widmer End United (Home) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Widmer End United (Home) 2nd April 5th Feb
13(2) Bucks CC FC (Home) 23rd April 12th Feb
14(3) Burnham Junior Cougars Green (Home) 26th Feb 12th Feb
16(4) Naphill FC (Home) 23rd April 22nd Jan
Totteridge FC
16(5) Widmer End Colts (Home) 21st May 22nd Jan
Tring Tornadoes Red
16(3) Harefield United Whites (Away) 5th Feb 26th Feb
Tring Tornadoes Tigers
13(5) Chesham United Youth (Home) 30th April 22nd Jan
Wendover Juniors
12(LCSF) Prestwood Colts (Away) 26th Feb 22nd Jan
12(9x9) Penn & Tylers Green FC (Away) 5th March 19th Feb
12(9x9) Prestwood Colts (Home) 12th March 12th Feb
12(9x9) Bedgrove Dynamos (Away) 19th March 26th Feb
13(1) Chalfont Wasps (Home) 30th April 5th Feb
14(1) Gerrards Cross & Fulmer (Away) 2nd April 22nd Jan
14(1) Holmer Green Minors (Away) 7th May 12th Feb
16(2) Prestwood Colts (Home) 5th Feb 26th Feb
16(2) Explorers FC (Home) 23rd April 22nd Jan
16(2) St Johns FC (Home) 7th May 29th Jan
Wendover Junior Colts
13(4) AFC Lightning Bolts (Away) 19th March 22nd Jan
15(5) Gerrards Cross & Fulmer (Home) 2nd April 22nd Jan
Westwood Park FC
14(1) Downley Dynamos (Away) 30th April 22nd Jan
Widmer End Colts
14(5) Pitstone & Ivinghoe JFC (Home) 19th March 22nd Jan
16(5) Totteridge FC (Away) 21st May 22nd Jan
Widmer End United
13(DHR4) Thame Youth (Away) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Thame Youth (Away) 2nd April 5th Feb
14(4) Harefield United (Away) 12th March 22nd Jan
14(4) Flackwell Heath Minors (Home) 30th April 12th Feb
Windsor FC Youth Mudlarks Blues
16(1) Marlow Youth (Away) 19th March 27th Nov
16(1) Harefield United (Away) 26th March 12th Feb
16(1) Chinnor Youth (Away) 30th April 22nd Jan
Wycombe Saints FC
13(DH4R) Bucks CC FC (Home) 5th Feb 22nd Jan
13(2) Downley Dynamos (Home) 2nd April 5th Feb
Wycombe Saints Colts
13(4) Crendon Corinthians (Home) 30th April 22nd Jan